Meist

Duo Sport asutati aastal 2018. Hoolimata noorest firmast, tegutsevad seal kogenud tegijad, kelledel on erinevates firmades töötades tekkinud väga hea ettekujutus Eesti spordiinventari turul toimuvast. Omame laia tarnevõrgustikku üle maailma. Meie tooted on mõeldud eelkõige koolidele, lasteaedadele, spordiklubidele, staadionitele, spordikeskustele, omavalitsustele, ehitusfirmadele jne. Müügitegevus toimub projektipõhiselt. Igale päringule reageerime individuaalselt ja otsime erinevaid lahendusi. Meie kontor-näidiste saalis leidub erinevaid tootenäidiseid.
Kuidas osta? Duo Spordist ostmiseks on mitu võimalust:
1. Valige kodulehelt tooted välja, lisage need päringukorvi ja saatke meile ära. Vaatame päringu üle, vajadusel täpsustame ja seejärel teeme teile hinnapakkumise. Sobivuse korral koostame arve ja lepime kokku, kuidas kaubad teile saadame.
2. Kui otsitud tooteid meie lehelt ei leia, siis saatke meile e-mail info@duosport.ee või helistage 53 053 655 ning esitage oma soov.
3. Tulge meie kontorisse ja arutame asjad läbi. Osad kaubanäidised on koha peal olemas ja neid saab vaadata-katsuda.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru